Ako sa zapojiť do iniciatívy za triezvu drogovú politiku.

Najjednoduchším spôsobom, ako sa zapojiť, je šírienie obsahu a verejných akcií, ktoré nájdete na našom webe a facebookovej stránke. V súčasnosti v prvom rade prosíme o podpísanie a čo najširšie zdieľanie tejto elektronickej petície. Ide nám o spoločnú vec!

Môžte tiež ako jednotlivec, alebo zástupca OZ prísť na niektoré z našich stretnutí a ak nájdeme názorový prienik, môžme rozvinúť ďalšiu spoluprácu.

Organizovanie verejných akcií, diskusií s odborníkmi, brigádnici na zbieranie podpisov do petície, spravovanie webov, propagácia - to všetko si vyžduje čas, ktorý tomuto venujeme dobrovoľne, ale tiež peniaze. Keďže túto kampaň skutočne nikto nesponzoruje, pomôže našemu spoločnému záujmu akýkoľvek dobrovoľný príspevok. Ten môžte poskytnúť na číslo účtu:
000000 2200956049/8330 - (FIOZSA), SWIFT: FIOZSKBA
IBAN: SK1383300000002200956049

1.7. 2015 sme uverejnili Petíciu za triezvu drogovú politiku, ktorú môžte propagovať (uvedené vyššie), zbierať do nej podpisy, alebo zriadiť pevné podpisové miesto (bar, predajňa atď.). V prípade, že zriadite pevné podpisové miesto, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Tieto podpisové miesta zverejníme s vašim súhlasom v prehľadnej mapke. Podpisy sa budú zbiereť až do odvolania, o ktorom budeme vopred informovať.

Môžte poskytnúť priestor pre verejnú akciu (premietanie filmu, diskusia).

Napíšte článok, alebo urobte preklad zo zahraničného zdroja a ak bude informatívny a aktuálny, radi ho uverejníme. Môžte nám tiež napísať vlastnú skúsenosť s právnymi inštitúciami, alebo vlastnou liečbou pomocou Cannabisu.

 

Ak chceš odoberať novinky,

Máte k tejto kampani otázky, pripomienky, nápady, prípadne chcete pomôcť? Kontaktujte nás mailom, na t. č. +421907 944 374, alebo na Facebooku.

FAQ | dokumenty na stiahnutie | materiály pre médiá | správa adminovi o chybe na webstránke